1234

Hadžiahmetović ne prestaje tresti mreže, šesti pogodak na posljednja četiri meča

Nogometni reprezentativac BiH Amir Hadžiahmetović igra u sjajnoj golgeterskoj formi s obzirom na to da je postigao šest pogodaka u posljednje četiri utakmice, računajući i jučerašnji.

Konyaspor je u okviru 17. kola turske Superlige ugostio Sivasspor, a meč je završen podjelom bodova, 2:2. Demir je doveo domaćine u vodstvo u 22. minuti, da bi 12 minuta kasnije, sa bijele tačke izjednačio Gradel.

Dosuđen je penal i na drugoj strani u 55. minuti, a siguran izvođač bio je bh. reprezentativac Amir Hadžiahmetović. Bod Sivasporu donio je Charisis u 79. minuti utakmice.

Bila je ovo još jedna simultanka Hadžiahmetovića pa ne čudi interesovanje brojnih klubova za bh. reprezentativca. Ove sezone u ligaškom takmičenju upisao je 3 pogotka i 2 asistencije. Nakon ove utakmice Konyaspor je šesti s 26 bodova, dok je Sivasspor na 17. poziciji s 15.